пʼятниця, 17 квітня 2015 р.

Мої мультимедійні проекти (Лукаш Н.А.)

6 коментарів:

 1. Жовтило Тетяна Анатоліївна, Маловисківська ЗШ № 421 квітня 2015 р. о 15:11

  Тема Вашої презентації дуже актуальна. Цей урок з використанням мультимедійної презентації Наталія Анатоліївна провела на високому рівні.
  Презентація створена правильно, з дотриманням усіх вимог її побудови. Вона не перенасичена зайвими термінами, а містить лише основні ключові фрази.
  Звичайно, діти на таких уроках працюють з великим задоволенням. Цікаво стає і їм, і дорослим. Згодна, що це велика допомога педагогу у підготовці до уроку.
  Наталіє Анатоліївнє, Ви - молодчина!

  ВідповістиВидалити
 2. Я теж на своїх уроках часто використовую презентації (це і час економніше можна використати і показати краще, ніж просто розповісти), тому зацікавилася цією вашою роботою . Дуже вдало все побудовано, обміркований кожен дитячий крок після перегляду та під час нього. Діти на таких уроках працюють з великим задоволенням. Хочу ділитися своїми презентаціями і вас про це попросити. Вдячна вам, бажаю успіхів!

  ВідповістиВидалити
 3. Підготовлений вчителем матеріал відповідає принципам науковості, наочності, був поданий в обсязі, що відповідає дидактичній меті. Завдяки цьому урок пройшов цікаво та захоплююче, на таких уроках матеріал краще сприймається та засвоюється учнями. Творчих злетів та здобутків Наталія Анатоліївна!!

  ВідповістиВидалити
 4. Очевидно, що найважливішою складовою навчального процесу є не комп’ютери, а вчителі, озброєні методиками застосування комп’ютерних технологій. Сучасному вчителю для ефективного застосування комп’ютерних технологій потрібна не лише теоретична, а насамперед практична підготовка. Комп’ютер з мультимедіями в руках Наталії Анатоліївни став єфективним технічним засобом навчання одночасно впливаючи на зоровий та слуховий аналізатори , підтримуючи справжній зворотній зв'язок, тобто працювати в інтерактивному режимі. Все це дозволило вивести сучасний урок на якісно новий рівень, підвищити статус вчителя.Молодець! Так тримати!!!

  ВідповістиВидалити
 5. Наталія Анатоліївна, для кращого сприйняття навчального матеріалу, використала мультимедійну презентацію. Це дало змогу зацікавити учнів і покращити рівень запам’ятовування матеріалу. Вчитель чітко дотримувався структури уроку. Спостерігався зворотній зв’язок вчителя і учнів. Дякую за гарний урок!

  ВідповістиВидалити
 6. Використання мультимедійних технологій дуже доцільне на всіх уроках. Учні краще сприймають навчальний матеріал. Це економить час вчителя. Урок сподобався. Дякую!

  ВідповістиВидалити