пʼятниця, 2 грудня 2016 р.

Мнемотехніка у вивченні словникових слів та слів, важких для написання

13 коментарів:

 1. Це дуже цікаво.Я вважаю, що мнемотехніку слід використовувати на уроках.Дякую за інформацію.

  ВідповістиВидалити
 2. Я теж використовувала таку вправу. Вона активізує навчальну діяльність,розвиває мовлення, мислення. Учні після таких вправ майже всі пишуть словникові слова без помилок.Дякую Вам. Бажаю творчих успіхів.

  ВідповістиВидалити
 3. Надія Мосузенко
  Як завжди - цікаво, сучасно, актуально і майстерно! Бажаю творчих успіхів!

  ВідповістиВидалити
 4. Формування навичок грамотного письма є одним з найважливіших завдань на уроках української мови. Мнемотехніка дає можливість без особливих зусиль накопичувати в пам’яті велику кількість інформації. Прийоми мнемотехніки полегшують запам’ятовування словникових слів та покращують грамотність учнів. Дякую за корисну інформацію.

  ВідповістиВидалити
 5. Дякую за цікавий та змістовний майстер-клас. Так як, одним із основних завдань початкової школи є формування повноцінних мовленнєвих умінь та навичок, здатність до творчого самовиявлення, то прийоми мнемотехніки дадуть можливість полегшити досягненню цих завдань.

  ВідповістиВидалити
 6. Одним із важливих принципів сучасної освіти є оптимізація навчання через застосування новітніх освітніх психолого-педагогічних технологій і,зокрема,мнемотехніки як одного з найефективніших методів засвоєння інформації та інформаційного перенасичення. Мнемотехніка належить до здоров’язбережувальної технології,що забезпечує оптимізацію розумової діяльності в умовах сучасної освіти.Застосування мнемотехніки поліпшує показники обсягу та точності запам’ятовування і розвитку пізнавальних процесів,підвищує тривалість зберігання та якість відтворення засвоєної інформації.Відомо,що пам'ять - найбільш тренований пізнавальний процес. Головна умова розвитку пам'яті - вправи і тренування. Адже саме на пам'ять у процесі навчання припадає особливе навантаження. Від рівня розвитку мнемічних процесів здебільшого в чому залежить успішність навчання школярів. Дякую за працю. Бажаю здоров'я, миру, добра.

  ВідповістиВидалити
 7. В сучасному інформаційному просторі останнім часом спостерігається катастрофічний розрив між стрімким зростанням високих технологій та колишньої «поглинанням» інформації мозком людини. Тому що діти не вміють працювати з інформацією, не вміють швидко читати, не вміють запам'ятовувати. Мнемотехніка значно підвищить здатність до навчання будь-яких дисциплін і дасть дітям можливість не відставати від технічного прогресу.Дякую за цікаву роботу.Бажаю успіхів!

  ВідповістиВидалити
 8. Використання мнемотехніки ні в жодному разі не повинне замінити самий відомий і широко популярний метод у розвитку та зміцненні пам'яті - традиційне заучування текстів напам'ять. Однак із завданням допомогти зробити процес запам'ятовування більш простим, цікавим і "смачним" мнемотехніка справляється просто чудово. Дякую. Бажаю творчої наснаги.

  ВідповістиВидалити
 9. Дякую за такий пізнавальний майстер-клас. Використання мнемотехніки допомагає учням швидше запам`ятовувати словникові слова та слова, важкі для написання.

  ВідповістиВидалити