пʼятниця, 12 грудня 2014 р.

Вісті зі шкіл: Маловисківська ЗШ № 3

Як повідомила заступник директора з навчально-виховної роботи в початкових класах  Ільченко Г.А., в Маловисківській ЗШ № 3 І-ІІІ ступенів пройшов Тиждень початкових класів. 
В перший день  відбулася лінійка, на якій було оголошено план проведення тижня. Цей день носив назву - День Каліграфії. Учні 2-4 класів отримали завдання списати текст каліграфічно. При оцінюванні конкурсних робіт враховувалися наступні параметри: форма літер, їх розмір, нахил, поєднання літер, культура оформлення роботи, швидкість письма. Комісія експертів оцінила результати робіт і визначила Міс та Містера Каліграфії, якими стали Федорова Єлизавета (2-А кл.) та Гончар Михайло (2-Б кл.)


День української пісні - назва наступного дня тижня. В цей день свої класи представляли  як вокалісти, так і ансамблі та цілі класні колективи. Завершився цей день флешмобом.
 

Третій день - День творчості. Цього дня було організовано майстер-клас "Веселі ручки". Як результат - виставка композицій із вирізаних долоньок та ляльки-зерновиці.

День Доброти і добрих справ - назва наступного дня. В цей день працював Банк добрих справ та було проведено інтегроване заняття для учнів 1-х класів.Останній день тижня став Днем мистецтва, який завершився конкурсом малюнків на тему "Моя Україна".

Немає коментарів:

Дописати коментар