четвер, 28 серпня 2014 р.

Новий навчальний - стартував!

27 серпня 2014 року в Маловисківській ЗШ № 4 відбулося засідання методичної студії керівників шкільних методичних об’єднань вчителів початкових класів з проблеми «Особливості реалізації нового змісту Державного стандарту початкової загальної освіти. Перші результати».
Методист РМК Шведенко Л.О. зробила аналіз роботи РМО вчителів початкових класів за 2013-2014 н.р. В ході аналізу було обговорено перші результати роботи за новим Державним стандартом в 1-х та 2-х класах.
       Керівників ШМО було ознайомлено з особливостями організації навчально-виховної роботи на 2014-2015 н.р. Особливо зверталася увага на організацію роботи в третіх класах, які вперше почнуть працювати за новим Державним стандартом.
В ході засідання було обговорено ряд інструктивно-методичних документів, якими слід керуватися вчителям початкових класів у своїй роботі, а також керівники ШМО ознайомилися з окремими листами МОНУ, на які слід звернути увагу вчителям початкових класів.
Насамкінець методист Шведенко Л.О. проаналізувала діагностичні картки, заповнені вчителями початкових класів району в кінці 2013-2014 навчального року, та разом з учасниками засідання прийняли рішення щодо покращення роботи районного методичного об’єднання вчителів початкових класів.


Немає коментарів:

Дописати коментар