вівторок, 24 червня 2014 р.

Завершилася табірна змінаЗ 02 по 20 червня (в Маловисківських ЗШ №3 та №4 з 06 по 26 червня) в загальноосвітніх школах району працювали 20 пришкільних таборів з денним перебуванням, в яких  було охоплено відпочинком 1950 дітей. Першочерговою метою співробітників таборів було бажання сформувати атмосферу  доброти,  турботи, зробити щоденне перебування вихованців у таборах цікавим та змістовним. Робота колективів таборів була спрямована  на організацію такого щоденного розкладу роботи, який би відображав потреби та бажання кожного з вихованців .  

«Світ починається з дитинства» - тема першого дня роботи табору. Цей день був присвячений знайомству з табором, його правилами, а також підготовці до офіційного відкриття, крім того був насичений  рухливими  іграми на свіжому повітрі , змаганнями .
Також були проведені бесіди, метою яких було ознайомити дітей з їх особистими правами та способами їх реалізації та захисту.

Протягом роботи пришкільних таборів вдалося реалізувати екскурсійну програму, зокрема було здійснено  екскурсії в Оникіївське державне лісове господарство .  Під час цих екскурсій учні отримали естетичну насолоду та розширили свій кругозір. Екскурсії було проведено в рамках заходів з екологічного та  природничого  виховання. Організація роботи таборів була б неможливою без благодійної підтримки приватних  підприємців та підприємств.

Немає коментарів:

Дописати коментар