четвер, 1 грудня 2016 р.

УРЗМ в 3 класі "Їжакова райдуга"

9 коментарів:

 1. Хороший урок!Здоров*я,творчості,успіхів у праці , сімейного благополуччя .

  ВідповістиВидалити
 2. Дякую за майстер-клас. Учням початкових класів дійсно важко виконувати цей вид роботи. Переказ з опорою на малюнки допомогає послідовно,правильно переказати прочитане.Візьму як зразок для своєї роботи.

  ВідповістиВидалити
 3. Надія Мосузенко
  Цікавий урок. Здоров'я, творчості в роботі, натхнення. Дякую за майстер-клас.

  ВідповістиВидалити
 4. Цікавий урок. Бажаю здоров'я, натхнення та сімейного благополуччя. Візьму до уваги ваші прийоми роботи.

  ВідповістиВидалити
 5. Впровадженя технологій мнемотехніки в сучасну освіту є актуальним,тому що, вони сприяють поліпшенню ефективності засвоєння нової інформації, розвивають комунікативні та пізнавальні здібності особистост, розвивають творче,логічне й образне мислення, підвищують упевненість у власних можливостях.Дякую за роботу! Бажаю здоров'я, миру, добра!

  ВідповістиВидалити
 6. Технологія мнемотехніки допомагає дітям швидше оволодіти правильною звуковимовою та навичками фонематичного аналізу та синтезу, зв'язним мовленням. Дякую за творчу розробку уроку.

  ВідповістиВидалити
 7. К.Д. Ушинський писав: “Навчайте дитину якимось невідомим йому п’яти словам – він буде довго та марно мучитись, та пов’яжіть двадцять таких слів з картинками, і вона їх засвоїть вмить”.Дякую! Бажаю успіхів!

  ВідповістиВидалити
 8. Дякую за Вашу роботу. Цікаво було познайомитись з уроком.Бажаю творчої наснаги.

  ВідповістиВидалити
 9. Матеріал,підібраний до уроку,не тільки легко запам’ятовується учнями, а й зберігається та відтворюється дітьми при потребі. Бажаю нових творчих успіхів.

  ВідповістиВидалити