середа, 16 березня 2016 р.

МК від Оксани Лисенко: А дружити треба вміти

8 коментарів:

 1. Вже мала можливість скористуватися розробкою цього уроку від О.М. Лисенко. Дуже вдячна за це.

  ВідповістиВидалити
 2. Валентина Скрипніченко19 березня 2016 р. о 14:24

  Міжособистісні відносини дітей у класному колективі-це форма реалізації соціальної сутності кожної дитини, психологічна основа для згуртування колективу. Позитивний психологічний і педагогічний потенціал дитячого колективу не може скластися сам по собі. стихійно. Потрібні зовнішній педагогічний вплив і керівництво. Оксана Миколаївна чудово організувала роботу класу, при якій школярі вчилися аналізувати свої вчинки, слова. Спонукала дітей жити у соціумі за принципом:"Хочеш мати друга-вчися бути другом сам." Дякую за чудовий матеріал. Вдячних Вам учнів.

  ВідповістиВидалити
 3. Матеріал дуже цікавий.Підібрані чудві завдання.Вправи виконані в групах розвивають навички співпраці,взаємоповаги.Дякую за чудовий матеріал.Творчих Вам успіхів!

  ВідповістиВидалити
 4. Чудовий матеріал!!! Вчитель творчий завжди налаштовує позитивно не тільки дітей, а й колег.Оксано Миколаївно, так тримати!!!

  ВідповістиВидалити
 5. У молодших школярів дружні відносини формуються, як правило, між дітьми тієї самої статі . В міру ослаблення зв'язку з батьками дитина все більш починає відчувати потребу в підтримці з боку товаришів. Крім того, їй необхідно забезпечити собі емоційну безпеку.
  Саме група однолітків стає для дитини тим своєрідним фільтром, через який вона пропускає ціннісні установки батьків, вирішуючи, які з них відкинути, а на які орієнтуватися надалі . Саме такий тренінг дає зрозуміти, що дружба є важливою умовою єдності класного колективу, розкриває поняття про цінність дружби. Це дуже важливо в наш час. Як завжди з задоволенням переглянула Ваш МК, за що дуже дякую!

  ВідповістиВидалити
 6. Жодна людина не існує сама собою.Тому виробляти у дітей культуру спілкування і взаємин у повсякденному житті необхідно.Матеріал цікавий.Дуже вдячна.

  ВідповістиВидалити
 7. Дуже цікавий урок! З дозволу Оксани Миколаївни проведу його зі своїми учнями. Дякую.

  ВідповістиВидалити
 8. Проводячи такі уроки - тренінги вчителька створює умови для самопізнання учнів. У процесі вільного обміну думками учні відкривають унікальні грані своєї особистості. Тому хочу сказати, що тренінг - це дуже "класно"! Дуже вдячна Оксані Миколаївні за те, що доносить результати своєї праці до кожного вчителя.

  ВідповістиВидалити