вівторок, 20 жовтня 2015 р.

Майстер-клас для вчителів індивідуального навчання

20 жовтня 2015 року в бібліотеці відділу освіти відбувся майстер-клас вчителя-методиста Смолінського НВО Курбатової Валентини Василівни для вчителів індивідуального навчання. Мова йшла про формування довільності у дітей із затримкою психічного розвитку. Валентина Василівна поділилася досвідом роботи з такими дітьми, продемонструвала власні напрацювання, що допомагають у підготовці дитини до подальшого життя в соціумі, ознайомила присутніх з різними методами та прийомами, які застосовує на практиці. Керівник майстер-класу продемонструвала власний посібник "Учись думати", завдяки якому вона вчить дитину працювати за певним планом за допомогою вказівок та відповідей у спільному процесі учня й учителя.
У присутніх на майстер-класі вчителів виникло ряд запитань, відповіді на які було знайдено в процесі роботи. На питання відповідали вчитель-методист Курбатова В.В., заступник директора з навчально-виховної роботи в початкових класах Маловисківської ЗШ № 3 І-ІІІ ст. Ільченко Г.А., яка нещодавно повернулася у курсів підвищення кваліфікації вчителів індивідуального навчання, вчитель індивідуального навчання Смолінського НВО Гордієнко Т.О. та методист РМК Шведенко Л.О., яка надала  вчителям пам'ятки з комплексами спеціальних вправ для органів артикуляційного апарату, що необхідні для виправлення порушень звуковимови та заміни звуків, серією корекційних вправ та ігор для розслаблення м'язів руки, ліктя, кисті, пальців, зняття спазмів та корекційними вправами для учнів, що навчаються вдома у період навчання грамоті й математиці.
З матеріалами майстер-класу можна ознайомитися ТУТ і ТУТ2 коментарі:

  1. Дякую за змістовний майстер - клас, за методичні ізюминки з власного досвіду роботи. Думаю, що використаю їх у своїй роботі і, головне, що ці майстер - ізюминки дадуть конкретні результати. Впевнилася сьогодні, що хто працює, у того є результати. Бажаю удачі у роботі колегам.

    ВідповістиВидалити