До уваги педагогів, які проходять навчання на платформі Ed-era! Для отримання сертифікату вчителям, які навчатимуть першокласників у 2018-2019 н.р., окрім вчителів-предметників,навчання на курсі рекомендовано завершити до початку третьої очної сесії! Всім іншим – на власний розсуд. ВСІ матеріали в курсі ЗАВЖДИ будуть доступними для перегляду! Платформа ніколи НЕ ЗАКРИЄТЬСЯ! Влітку Ви завжди зможете додатково й необмежено переглядати курс.

середа, 11 березня 2015 р.

Проведення конкурсу "КОЛОСОК-весняний-2015"

Як повідомила обласний координатор конкурсу "Колосок" Н.Г.Тіхонова, продовжується прийом заявок на конкурс "КОЛОСОК - весняий-2015". Підставою для проведення конкурсу є лист Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти № 2/2 - 14-812-14 від 03.06.2014, однак дата проведення конкурсу змінена у зв'язку з термінами весняних канікул у деяких областях. Остаточна дата проведення конкурсу - 24 квітня.
Заявки шкіл на участь у конкурсі надсилайте районному координатору до 20 березня разом з копією квитанції про сплату благодійних внесків. Районний координатор надсилає заявки до 27 березня (обов'язково зазначити
у квитанції призначення платежу - БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК).
Умови участі у Міжнародному інтерактивному конкурсі "КОЛОСОК-весняний-2015" читайте на сайті www.kolosok.org.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар