До уваги педагогів, які проходять навчання на платформі Ed-era! Для отримання сертифікату вчителям, які навчатимуть першокласників у 2018-2019 н.р., окрім вчителів-предметників,навчання на курсі рекомендовано завершити до початку третьої очної сесії! Всім іншим – на власний розсуд. ВСІ матеріали в курсі ЗАВЖДИ будуть доступними для перегляду! Платформа ніколи НЕ ЗАКРИЄТЬСЯ! Влітку Ви завжди зможете додатково й необмежено переглядати курс.

вівторок, 16 грудня 2014 р.

Доповіді, представлені на І районну Інтернет-конференцію 
1. "Наступність між дошкільною та початковою ланками освіти як перспективність розвитку особистості"
 


 2. "Професійна компетентність педагога як показник його особистісного розвитку та запорука успішного навчання учнів у роботі вчителя початкових класів"

 3. "Формування здоров*язберігаючої компетентності молодших школярів"4. "Формування професійної майстерності вчителя початкових класів"


5. "Нестандартні форми роботи з учнями початкових класів як запорука творчого розвитку дітей"


 

6. "Практична реалізація ідей В.О.Сухомлинського в роботі з молодшими школярами"


 7. "Професійна компетентність - основа конкурентоздатності педагога"
 8. "Якщо ти не можеш бути широким шляхом, будь вузенькою стежкою. Якщо ти не можеш бути сонцем, будь зіркою на небі. Тільки знайди свою справу та намагайся стати найкращим" (Дуглас Меллох)


  9. "Професійна компетентність педагога як показник його особистісного розвитку та запорука успішного навчання учнів у роботі вчителів початкових класів"

 10. "Робота над словниковими словами з використанням мнемотехніки"


 11. "Компетентність як педагогічне явище"


Немає коментарів:

Дописати коментар