вівторок, 17 лютого 2015 р.

Лисенко Оксана Миколаївна

Вчитель-методист Маловисківської ЗШ І-ІІІ ступенів, вчитель початкових класів Лисенко Оксана Миколаївна веде майстер-клас з проблеми "Шляхи поєднання інноваційних освітніх технологій у навчально-виховному процесі молодших школярів".
Мета майстер-класу:
- познайомити вчителів із феноменом та історичними джерелами розвитку арт-терапії та арт-педагогіки;
- визначити роль та основні закономірності використання арт-терапевтичних технік у навчально-виховному процесі сучасної школи;
- спонукати до впровадження арт-терапевтичних технік в навчально-виховній роботі з молодшими школярами;
- сприяти зростанню фахового рівня вчителя;
- забезпечити надання вчителям кваліфікованої допомоги в опануванні теорії й практики інноваційних освітніх технологій з метою використання набутого досвіду в роботі.

Список учасників майстер-класу знаходиться тут.

4 коментарі:

 1. Шановна Оксано Миколаївно! Переглянувши урок з літературного читання, я вважаю, що Ваші методи та різні види роботи дуже дієві та актуальні. Були вдало використані інноваційні технології, адже це найефективний і дуже зручний метод викладу нового матеріалу. Діткам дуже цікаво так працювати , а головне , що вони так краще запам"ятовують і можуть побачити все на власні очі. На уроці не було байдужих дітей. Всі були задіяні. Прекрасно проведена робота в групах та в парах. Ви спонукаєте учнів до активності, до прагнення вчитись. Активність дій учнів, на мою думку, висока. Урок заслуговує на оцінку відмінно.У своїй професійній діяльності я теж використовую метод «Передбачення», кубування, такі види роботи, як піктограма.Тепер і я буду впроваджувати арт-терапевтичну технікув навчально-виховній роботі з дітьми. Хочу подякувати Вам за Ваш цікавий урок і побажати творчої наснаги та невичерпності ідей. З повагою Туніченко Світлана.

  ВідповістиВидалити
 2. Змістовні, багаті інноваційними формами та методами, уроки Оксани Миколаївни мене не здивували. Знаю її , як невгамовну (у доброму розумінні цього слова) енергійну, завзяту, готову до будь-яких починань великої справи.
  Це учитель, що прагне до постійного самовдосконалення за допомогою різноманітних конкурсів, творчих груп, курсів підвищення кваліфікації.
  Пані Оксана не стоїть на місці: вона рухається вперед, а за нею і її малеча, які неодноразово були переможцями конкурсів і змагань різного рівня та напрямку.
  Після спілкування з нею, здається, що свою "жар-птицю" вона тримає дуже міцно і ніколи вже не випустить її.

  ВідповістиВидалити
 3. Оксано Миколаївно!! А як продивитися конспект вашого уроку? Побувати у вас я не можу, а хотілося б переглянути ваш урок. Мені цікаво було б.Наперед дякую!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді

  1. Доброго дня. Гадаю, варто для початку познайомитись. А допомогти завжди буду рада.

   Видалити