середа, 4 грудня 2013 р.

Анимашка


 02 грудня 2013 року відбувся заключний етап районного туру Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року-2014". Учасники номінації "Початкові класи" - вчитель Великовисківської ЗШ І-ІІІ ст. Черняк Галина Григорівна, вчитель Лозуватської ЗШ І-ІІ ст. Чистоклєтова Людмила Іванівна та вчитель Маловисківської ЗШ № 3 І-ІІІ ст. Майдебура Світлана Василівна - розпочали конкурсне змагання з презентації власного досвіду роботи. 
Наступне завдання - конкурсний урок. Напередодні шляхом жеребкування вчителі визначили, в якому класі будуть проводити уроки. Так урок математики в третьому класі проводила Черняк Галина Григорівна.


 

Учні опрацювали матеріал уроку із застосуванням методів мнемотехніки, як-то метод ЦОК (цифрообразний код) та метод Цицерона. Цікаво пройшов усний рахунок, повторення вивченого матеріалу. Попрацювали діти і в групах, складаючи та розв*язуючи задачі.
Світлана Василівна Майдебура формувала в учнів другого класу початкові уявлення про іменник та шляхи утворення прикметників від іменників. Оскільки урок був інтегрований, то окрім  виховання бажання краще знати свою мову, вміння правильно нею користуватися, вивчення нової частини мови (укрмова), вчитель вела розмову з учнями і про бережне відношення до свого здоров*я, про корисні овочі та фрукти, які збагачують організм людини вітамінами (основи здоров*я), наповнювала разом з дітьми овочами та фруктами кошик (трудове навчання). І якщо на початку уроку, під час знайомства, окремі учні підняли вгору сумні смайлики, що мали передати їх настрій, то на кінець уроку настрій у дітей був чудовим і всі смайлики в руках учнів сяяли посмішками.


З байкою Л. Глібова "Лебідь, Щука і Рак", з життям і творчим шляхом байкаря третьокласників знайомила Чистоклєтова Людмила Іванівна. Урок пройшов творчо, цікаво, діти вчились оцінювати вчинки персонажів, виявляти мотиви їхньої поведінки. Та найбільше їм сподобалось інсценізувати байку. В кінці уроку школярі оцінили свою роботу на уроці за шкалою самооцінювання. 


Наступне конкурсне завдання - самоаналіз уроку. З ним добре впорались всі конкурсанти.
По завершенню конкурсів у всіх номінаціях в Будинку дитячої та юнацької творчості пройшла церемонія нагородження переможців та лауреатів Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року-2014".

Немає коментарів:

Дописати коментар