20 ЛЮТОГО 2018 РОКУ О 9 ГОДИНІ НА БАЗІ СМОЛІНСЬКОГО НВО ВІДБУДЕТЬСЯ МЕТОДИЧНИЙ МІСТ ДЛЯ ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ, ВИХОВАТЕЛІВ ДНЗ ТА ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ МАЛОВИСКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТА СМОЛІНСЬКОЇ ОТГ. ТЕМА ЗАХОДУ "ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ ПСИХОЛОГА, ВЧИТЕЛЯ ТА ВИХОВАТЕЛЯ З ПРОБЛЕМНИМИ ДІТЬМИ".

середа, 6 листопада 2013 р.

Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.Л.Кропивницького - у Малій Висці!

На виконання Указу Президента України від 12 січня 2009 року № 6 "Про деякі невідкладні заходи щодо підтримки культури і духовності в Україні", в рамках проведення культурно-мистецької акції "Майстри мистецтв - трудівникам села" та з метою донесення професійного мистецтва широким верствам населення, особливо, що проживає в сільській місцевості, 20 листопада 2013 року у м. Мала Виска відбудеться показ вистав "Жила-була Сироїжка" В. Зиміна та "Сватання на Гончарівці" Г. Квітки-Основ'яненка Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л.Кропивницького.
У зв'язку із вищезазначеним на перегляд вистави "Жила-була Сироїжка" запрошуються учні 1-5 класів загальноосвітніх закладів району. Вистава відбудеться 20 листопада о 13 годині в районному будинку культури.

Немає коментарів:

Дописати коментар