вівторок, 27 серпня 2013 р.

Роботу розпочато!

27 серпня 2013 року  в Маловисківській ЗШ № 3 відбулося засідання секції вчителів початкових класів району.
На початку засідання методист РМК Шведенко Л.О., після привітань колег з новим навчальним роком та побажань їм творчої наснаги, успіхів, креативності в роботі, проаналізувала роботу кафедри вчителів початкових класів за минулий 2012-2013 навчальний рік.

В ході роботи секції власним досвідом роботи ділились:
  •  Бершадська Олеся Вікторівна - з питань ведення уроків фізичної культури в 1-2 класах в умовах вимог нового Державного стандарту;
  • Босько Світлана Петрівна, вчитель початкових класів Смолінського НВО, керівник майстер-класу з проблеми використання ейдетики та мнемотехніки - "Використання інноваційної технології образного мислення, ейдетики та мнемотехніки на уроках у початковій школі";
  • Онипсенко Олена Анатоліївна, вчитель початкових класів Маловисківської ЗШ № 4 - "Впровадження проектного методу навчання в роботу з молодшими школярами";
  • Хоменко Катерина Григорівна, вчитель початкових класів Паліївської ЗШ  - "Здоров'язбережувальні технології в навчально-виховному процесі".
Керівник клубу педагогічної майстерності "Творчий неспокій" Лисенко Оксана Миколаївна, вчитель-методист Маловисківської ЗШ № 3, презентувала посібник "Створення умов для розвитку ключових компетентностей учнів через впровадження інноваційних технологій в навчально-виховному процесі", в якому зібрано досвід вчителів району, членів творчого клубу. 

Даний посібник був представлений 20 серпня на обласній ярмарці педагогічних ідей "Освітянські обрії Кіровоградщини - 2013", де ним зацікавились та придбали представники інших районів.
Роботу засідання продовжила методист РМК Шведенко Л.О., яка ознайомила вчителів кафедри початкового навчання зі структурою нового навчального року, з організацією навчально-виховного процесу в 2013-2014 н.р., зокрема зупинилась на порадах вчителям, які будуть викладати інформатику в початкових класах, ознайомила педагогів з методичними рекомендаціями щодо організації навчально-виховного процесу в початкових класах та, зокрема, у 2-х класах загальноосвітніх навчальних закладів, які з метою організованого переходу на Державний стандарт початкової загальної освіти Міністерство освіти і науки надіслало для практичного використання.
Людмила Олександрівна ознайомила присутніх з графіком роботи районного методичного об'єднання вчителів початкових класів. Адже в наступному 2013-2014 н.р. продовжуватимуть працювати семінари-практикуми вчителів 2-4 класів та вихователів ГПД, постійно дійючий семінар вчителів 1-х класів та вихователів дошкільних начальних закладів з питань наступності дитячий садок-школа, клуб педагогічної майстерності "Творчий неспокій" та майстер-клас з питань впровадження в практику роботи ейдетики та мнемотехніки.

Наостанок було обговорено ряд питань, які цікавили вчителів, стосовно оформлення календарних та поурочних планів, записів у класних журналах та ін.